B_335.84

JAKOŚĆ

bez wątpliwości

3 lata gwarancji !!!

B_335.76

TRWAŁOŚĆ

ponad oczekiwania

6 lat gwarancji przeciw osmozie !!!

borayachts01_slider

JAKOŚĆ i TRWAŁOŚĆ

WYŻSZE NIŻ MYŚLISZ !!!

BORA YACHTS

Początek działalności naszej firmy miał miejsce w roku 1998 – wówczas pod szyldem JAWA YACHTS. Z końcem roku 2011, JAWA YACHTS została przekształcona w BORA YACHTS Sp. z o.o. Trzon załogi BORA YACHTS stanowią szkutnicy, którzy przez wiele lat zdobywali swoje doświadczenia zarówno przy budowie jachtów laminatowych jak i drewnianych.

Nasza maksyma to: Perfekcja w mariażu tradycji i postępu. Z tej maksymy wynika wysoka jakość, a co za tym idzie, także trwałość i niezawodność naszych jachtów. Zachowując sprawdzone, dobre rozwiązania i doświadczenie wynikające z tradycji, stosujemy najnowsze materiały i technologie. Zamiast skłaniać się do modnych, ale krótkotrwałych trendów, staramy się rozwijać główny nurt wzornictwa szkutniczego, z którego powstało wiele pięknych, solidnych, funkcjonalnych, a przede wszystkim, niezawodnych w trudnych warunkach jachtów.

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się dwa jachty żaglowe. Pierwszy to produkowana od 2002 roku BORA 838, drugi to tegoroczna nowość, blisko 10-cio metrowa BORA 335.

BORA YACHTS, bazując na szerokim zakresie doświadczenia swojej załogi, jest w stanie realizować – poza aktualnym programem – inne projekty, a także indywidualne (w tym również nietypowe) zamówienia.